Кошик
6 відгуків
Виробники
Контакти
Вишиваю щастя
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380667031157
Наталія Сергіївна Солтис
УкраїнаВолинська областьЛуцьквул. Карпенко Карого 1, ТЦ "Ювант" №224
s6015411
+380667031157

ТМ "Сварга"

Сварга — бренд, олицетворяющий магию древних украинских орнаментов на ткани. Мы создаем вышитую одежду для всей семьи, который радует душу тысячам людей в Украине и за ее пределами.

В течение 10 лет наши вышивальщицы переносят схемы сакральных узоров на специальный механизм, чтобы в точности воспроизвести обереги предков на рубашках, платьях, костюмах и других вещах. Каждый найдет для себя то, что ищет, ведь Сварга является симбиозом семейного колорита, модных тенденций и качественных фактур.

Сварга доказывает: вышитая одежда — это изящная, современная классика, которая доступна каждому.

Сварга –  бренд, в якому втілена магія давніх українських орнаментів на тканині. Ми створюємо вишитий одяг для всієї родини, який подобається тисячам людей в Україні та за її межами.

Протягом десяти років наші вишивальниці переносять схеми візерунків на спеціальний механізм, щоб в точності відтворити обереги  предків на сорочках, платтях, костюмах та аксесуарах. Кожен знайде для себе те, що шукає, адже Сварга є поєднанням  модних тенденцій , етнічного колориту та якісних фактур

Сварга – це уособлення витонченості та сучасної класики, які доступні кожному

facebook twitter
у вигляді галереїу вигляді списку