Кошик
6 відгуків
Контакти
Вишиваю щастя
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380667031157
Наталія Сергіївна Солтис
УкраїнаВолинська областьЛуцьквул. Карпенко Карого 1, ТЦ "Ювант" №224
s6015411
+380667031157

Вишиванки ручної роботи

Вишиванка – це не лише модний тренд... З давнього часу вишиванка була для українців не просто одягом, а оберегом, символом здоров'я, краси і щасливої ​​долі. Предки навчали дівчаток вишивати з трирічного віку. Вони вважали, що жіноче начало пов'язане із землею, яка приносить плоди. Тим більше, що це заняття виховувало у молодого покоління посидючість і терпіння. "Через вишивку також передавалися сімейні символи, сімейні знаки, які береглися в роду. В давнину кожен рід мав свою родову символіку. У герб роду кожне покоління додає той виток подій, який пережило саме це покоління", - повідомляє історик Євген. В давнину і понині символам, які зображували на вишиванці надають особливого значення, тому що вона була забарвленням роду. Жінки майстерно зображували спеціальними знаками на них стихії вогню, води, землі і повітря. Також можна вишити своє ім'я та прізвище. Є повір'я, що вишиванка володіє магічною дією і може зцілювати, якщо її зробила жінка, здатна пропускати через себе особливу енергію.
facebook twitter
у вигляді галереїу вигляді списку
1 2
ВИШИВКА ЧОЛОВІЧИХ, ДИТЯЧИХ, ЖІНОЧИХ СОРОЧОК, РУШНИКІВ, ПОДУШОК, КАРТИН ЗА ІНДИВІДУАЛЬНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ. ВИКОРИСТОВУЄМО НАТУРАЛЬНІ ТКАНИНИ, ЯКІСНЕ МУЛІНЕ, ЧЕСЬКИЙ БІСЕР PRECIOSA ORNELA,  РУЧНА РОБОТА. БУДЕМ РАДІ БАЧИТИ ВАС У СТВОРЕНІЙ НАМИ ВИШИВАНЦІ.